6 listopad (sobota) 10:00-15:00 : Zawody powszechne
8 listopad (poniedziałek) 09:00-19:00 : Zawody powszechne dynamiczne (PIRO)
20 listopad (sobota) 10:00-14:00 : Zawody powszechne (CP+SI+AA)
4 grudzień (sobota) 10:00-15:00 : Zawody powszechne
  • Strzeleckie zajęcia sportowe na strzelnicy ZKS Warszawa
Przy ślicznej jesiennej pogodzie, trzeciego października 2021 roku, rozegrano na strzelnicy ZKS drugą i jednocześnie ostatnią w tym roku rundę Pucharu Polski w Strzelectwie Czarnoprochowym. Swoją obecnością zaszczyciło strzelnicę ZKS 34 strzelców z całej Polski, którzy startowali 108 razy w 10 konkurencjach. Chyba rzeczywiście ściany pomagają „miejscowym”, bo zawodnicy ZKS zdobyli większość pucharów i dyplomów, chociaż „zamiejscowi” również pokazali klasę w kilku konkurencjach. A wyniki strzelców ZKS, zgodnie z kolejnością konkurencji w komunikacie końcowym zawodów (https://mlaic.pl/wyniki-grand-prix-mazovia/), wyglądały następująco:

- w konkurencji Pułaski pierwsze trzy miejsca zajęli Piotr Adamczuk, Roman Kiersnowski i Maksym Żuków,

- w konkurencji Cominazzo dwa pierwsze miejsca zajęli Hubert Sander i Zbigniew Rybka.

Gratulacje dla Zwycięzców, serdeczne podziękowania za obecność dla wszystkich Startujących, wyrazy uznania dla obsady sędziowskiej za sprawną obsługę Zawodów, Organizatorom za… no właśnie, za perfekcyjne zorganizowanie tej świetnej, choć krótkiej, imprezy. Do zobaczenia na ZKS w przyszłym roku!