NAJBLIŻSZE ZAWODY

26 sierpień (niedziela) 11:00-16:00 : Zawody powszechne (BD)
1 wrzesień (sobota) 10:00-15:00 : Zawody powszechne
2 wrzesień (niedziela) 10:00-14:00 : Zawody powszechne
8 wrzesień (sobota) 10:00-16:00 : MISTRZOSTWA POLSKI IPSC Mini Rifle
9 wrzesień (niedziela) 10:00-16:00 : MISTRZOSTWA POLSKI IPSC Mini Rifle
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  • ZKS Warszawa prawdopodobnie najlepsza Strzelnica w mieście
  • Strzelnica ZKS Warszawa promocja non stop
  • Strzelnica ZKS Warszawa organizator Mistrzostw Polski Mini Rifle
  • Zawodnicy ZKS Warszawa podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu
  • Zawodnicy ZKS Warszawa podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu
  • Zawodnicy ZKS Warszawa podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu
  • Zawodnicy ZKS Warszawa podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu
  • Zawodnicy ZKS Warszawa podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu
  • Zawodnicy ZKS Warszawa podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu
  • Zawodnicy ZKS Warszawa podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu
  • Zawodnicy ZKS Warszawa podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu

Wyjątkowo udane starty zawodników sekcji czarnoprochowej ZKS Warszawa na zawodach IX Grand Prix Cracovia Memoriał Marcina Oracewicza w dniach 01-02.06.2018.

W przemiłej atmosferze, z udziałem 54 zawodników z Polski i najbliższej okolicy (Czechy) odbyły się kolejne zawody Grand Prix Cracovia.  Nasz Klub godnie reprezentowali: Krzysztof Bratos, Adrian Dębowiak, Kamil Kopczyński, Jarosław Kowalski,  Jarosław Różański, Zbigniew Rybka, Marcin Truszkowski i Marek Wiącek. W sumie ośmiu zawodników zdobyło 13 medali w różnych kolorach.

Złote medale przywieźli:

- Adrian Dębowiak w konkurencjach Lamarmora (karabin wojskowy odprzodowy 50m) i Miquelet (muszkiet gładkolufowy 50m),

- Jarosław Kowalski w konkurencji Lorenzoni (strzelba kapiszonowa, rzutki 2x25szt),

- Zbigniew Rybka w konkurencji Cominazzo (pistolet skałkowy gładkolufowy 25m),

- Marek Wiącek w konkurencji Remington (suma punktów z konkurencji Mariette i Donald Malson – rewolwer 25m i 50m).

Srebrne medale wywalczyli:

- Kamil Kopczyński w konkurencji Mariette (rewolwer 25m),

- Jarosław Kowalski w konkurencji Pennsylvania (dowolny karabin skałkowy 50m)

- Jarosław Różański w konkurencji Miquelet,

- Zbigniew Rybka w konkurencji Pułaski (pistolet kapiszonowy 50m),

- Marek Wiącek w konkurencji Donald Malson (rewolwer 50m).

Brązowe medale otrzymali:

- Krzysztof Bratos w konkurencji Pułaski,

- Kamil Kopczyński w konkurencji Remington,

- Zbigniew Rybka w konkurencji Pennsylvania.

Spośród zawodników, którzy zdobyli złote medale rozlosowano dar aktualnego Króla Bractwa Kurkowego z Krakowa Zbigniewa Wolframa – replikę szabli polskiej z grawerunkiem, a spośród wszystkich uczestniczących w zawodach rozlosowano trzy repliki różnych rewolwerów czarnoprochowych Colt. W losowaniu szabli szczęście uśmiechnęło się do Zbyszka Rybki, zdobywcy złotego medalu w konkurencji Cominazzo!

  Oficjalny komunikat dostępny jest tutaj.

Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza medalistom – serdecznie gratulujemy!

GODZINY OTWARCIA STRZELNICY
Poniedziałek 9-19
Wtorek 9-19
Środa 9-19
Czwartek 9-19
Piątek 9-19
Sobota 9-19
Niedziela 9-19

 

Harmonogram stałych rezerwacji poszczególnych osi na strzelnicy ZKS znajduje się w dyżurce Klubu.

Biuro Klubu jest czynne:
poniedziałek-piątek 9-17

 

LOKALIZACJA STRZELNICY ZKS Warszawa
OBOWIĄZKOWE SZKOLENIA DLA STRZELCÓW CP

Osie do strzelań czarnoprochowych dostępne w godzinach:
poniedziałek, środa:            9-14
wtorek, czwartek-niedziela: 9-19