• ZKS Warszawa prawdopodobnie najlepsza Strzelnica w mieście
  • FitProfit na strzelnicy w Warszawie
  • Strzelnica ZKS Warszawa promocja non stop
  • GetProfit na strzelnicy w Warszawie
Styczeń
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

NAJBLIŻSZE ZAWODY

2 luty (sobota) 10:00-15:00 : Zawody powszechne
15 luty (piątek) 15:00-19:00 : Zawody powszechne (S10)
16 luty (sobota) 10:00-14:00 : Zawody powszechne (CP+2G)
2 marzec (sobota) 10:00-15:00 : Zawody powszechne
  • Piro nocą na ZKS Warszawa
  • Strzeleckie zajęcia sportowe na strzelnicy ZKS Warszawa
  • Strzeleckie zajęcia sportowe na strzelnicy ZKS Warszawa

Zawody odbywają się na dystansach 300, 600,800m oraz dodatkowy dystans 1000yd (914m).

Zawodnicy mają możliwość strzelać w różnych klasach sprzętowych, zaczynając od klasy Sniper (bez strzałów próbnych) a kończąc na klasie Magnum 338 LM (broń o potężnej mocy).

W zawodach F-Class 6-8 kwiecień wzięli udział zawodnicy z Polski oraz z Czech.

Z  Klubu ZKS -Warszawa wystartowali Tomasz Affet, Zbigniew Hliwa, Artur Kamiński, Paweł Konecki, Marek Kośla, Marcin Kowalski, Artur Szczepaniak.

Wysokie pozycje zdobyli:

 Artur Szczepaniak

Dystans 1000 yd - klasa F/TR

- pierwsze miejsce 

Zbigniew Hliwa

300m w klasie SniperOpen

 - drugie miejsce

  

 Pozostałe wyniki wyglądały następująco:

 

Dystans 300 m - klasa Semi-Auto      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
6.   Artur Kamiński  87    1.513  JP LRP-07 308W   Nightforce   tarcza         

Dystans 300 m - klasa Sniper

     
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
32.   Artur Szczepaniak  7       Laskowski Custom 223 rem   USA            
Dystans 300 m - klasa SniperOpen      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
2.   Zbigniew Hliwa  99 (5X)  0.710  NC Rado 6BR   NF 15x55x52   tarcza         
17.   Marek Kośla  91 (2X)  1.513  NCRADO 6.5x47LAP   NF 15-55x52             
Dystans 300 m - klasa F/TR      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
20.   Marcin Kowalski  93 (1X)  1.100  308WIN   NF             
32.   Artur Szczepaniak  87    1.283  F/TR 308 Win   Japan T36            
33.   Tomasz Affet  87    1.696  Savage 12 .308   NF            
Dystans 300 m - klasa Open      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
16.   Zbigniew Hliwa  96 (3X)  0.733  NC RADO 6BR   NF- COM 15x55x52            
18.   Marek Kośla  96 (3X)  0.905  NCRADO 6.5x47LAP    NF15-55x52             
31.   Artur Szczepaniak  90    1.352  Custom Lothar 6.5   4,5-30x50            
35.   Paweł Konecki  88    1.077  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56            
Dystans 300 m - klasa Magnum      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
14.   Paweł Konecki  85    1.719  Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56            
Dystans 600 m - klasa Semi-Auto      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
4.   Artur Kamiński  85    1.547  JP LRP-07 308W   Nightforce   tarcza         
Dystans 600 m - klasa Sniper      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
32.   Artur Szczepaniak  10       Laskowski Custom 223 rem   USA            
Dystans 600 m - klasa SniperOpen      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
13.   Zbigniew Hliwa  87    0.854  NC Rado 6BR   NF 15x55x52            
26.   Marek Kośla  57       NCRADO 6.5x47LAP   NF 15-55x52             
Dystans 600 m - klasa F/TR      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
6.   Tomasz Affet  94 (1X)  1.163  Savage 12 .308   NF   tarcza         
36.   Artur Szczepaniak  82 (1X)  1.742  F/TR 308 Win   Japan T36            
Dystans 600 m - klasa Open      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
17.   Artur Szczepaniak  91 (1X)  1.140  Custom Lothar 6.5   4,5-30x50            
22.   Zbigniew Hliwa  90    1.318  NC RADO 6BR   NF- COM 15x55x52            
29.   Paweł Konecki  87    0.854  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56            
35.   Marek Kośla  81    1.249  NCRADO 6.5x47LAP    NF15-55x52             
Dystans 600 m - klasa Magnum      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
5.   Paweł Konecki  94 (1X)  0.997  Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56   tarcza         
Dystans 800 m - klasa Semi-Auto      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
10.   Artur Kamiński  46       JP LRP-07 308W   Nightforce   tarcza         
Dystans 800 m - klasa SniperOpen      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
13.   Zbigniew Hliwa  87    1.474  NC Rado 6BR   NF 15x55x52            
15.   Marek Kośla  85    1.096  NCRADO 6.5x47LAP   NF 15-55x52             
Dystans 800 m - klasa F/TR      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
13.   Tomasz Affet  88    0.945  Savage 12 .308   NF            
34.   Artur Szczepaniak  78    2.720  F/TR 308 Win   Japan T36            
Dystans 800 m - klasa Open      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
7.   Paweł Konecki  91 (3X)  1.315  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56   tarcza         
10.   Zbigniew Hliwa  90    1.504  NC RADO 6BR   NF- COM 15x55x52   tarcza         
11.   Marek Kośla  89 (2X)  1.452  NCRADO 6.5x47LAP    NF15-55x52             
14.   Artur Szczepaniak  89    1.697  Custom Lothar 6.5   4,5-30x50            
Dystans 800 m - klasa Magnum      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
8.   Paweł Konecki  90    1.405  Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56   tarcza         
Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie RAZEM
skupienie
[MOA]
9.   Artur Kamiński   JP LRP-07 308W  87   85   46     218  
Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie RAZEM
skupienie
[MOA]
32.   Artur Szczepaniak   Laskowski Custom 223 rem  7   10         17  
Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie RAZEM
skupienie
[MOA]
6.   Zbigniew Hliwa   NC Rado 6BR  99 (5X) 87   87   1.013 273 (5X)
22.   Marek Kośla   NCRADO 6.5x47LAP  91 (2X) 57   85     233 (2X)
Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie RAZEM
skupienie
[MOA]
14.   Tomasz Affet   Savage 12 .308  87   94 (1X) 88   1.268 269 (1X)
22.   Marcin Kowalski   308WIN  93 (1X) 83   88   0.929 264 (1X)
32.   Artur Szczepaniak   F/TR 308 Win  87   82 (1X) 78   1.915 247 (1X)
Klasyfikacja trójboju w klasie Open
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie RAZEM
skupienie
[MOA]
14.   Zbigniew Hliwa   NC RADO 6BR  96 (3X) 90   90   1.185 276 (3X)
18.   Artur Szczepaniak   Custom Lothar 6.5  90   91 (1X) 89   1.396 270 (1X)
21.   Marek Kośla   NCRADO 6.5x47LAP   96 (3X) 81   89 (2X) 1.202 266 (5X)
23.   Paweł Konecki   Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM  88   87   91 (3X) 1.082 266 (3X)
Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
13.   Zbigniew Hliwa   74    1.429  NC Rado 6BR   NF 15x55x52            
20.   Marek Kośla   19       NCRADO 6.5x47LAP   NF 15-55x52             
Dystans 1000 yd - klasa F/TR      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
1.   Artur Szczepaniak   89 (2X)  1.237  F/TR 308 Win   Japan T36   tarcza         
9.   Marcin Kowalski   83 (1X)  1.974  308WIN   NF    tarcza         
Dystans 1000 yd - klasa Open      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
15.   Zbigniew Hliwa   84 (1X)  1.199  NC RADO 6BR   NF- COM 15x55x52            
21.   Marek Kośla   83    1.075  NCRADO 6.5x47LAP    NF15-55x52             
25.   Paweł Konecki   82    2.681  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56            
Dystans 1000 yd - klasa Magnum      
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie  Broń  Luneta          
[MOA]        
11.   Paweł Konecki   68 (1X)     Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56            

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.!

GODZINY OTWARCIA STRZELNICY
Poniedziałek 9-19
Wtorek 9-19
Środa 9-19
Czwartek 9-19
Piątek 9-19
Sobota 9-19
Niedziela 9-19

Osie do strzelań czarnoprochowych dostępne w godzinach:
poniedziałek, środa:            9-14
wtorek, czwartek-niedziela: 9-19

Harmonogram stałych rezerwacji poszczególnych osi na strzelnicy ZKS znajduje się w dyżurce Klubu.

Biuro Klubu jest czynne:
poniedziałek-piątek 9-17, oraz w dniach gdy odbywają się zawody