• GetProfit na strzelnicy w Warszawie
  • ZKS Warszawa prawdopodobnie najlepsza Strzelnica w mieście
  • FitProfit na strzelnicy w Warszawie
  • Strzelnica ZKS Warszawa promocja non stop
Styczeń
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

NAJBLIŻSZE ZAWODY

2 luty (sobota) 10:00-15:00 : Zawody powszechne
15 luty (piątek) 15:00-19:00 : Zawody powszechne (S10)
16 luty (sobota) 10:00-14:00 : Zawody powszechne (CP+2G)
2 marzec (sobota) 10:00-15:00 : Zawody powszechne
  • Strzeleckie zajęcia sportowe na strzelnicy ZKS Warszawa
  • Piro nocą na ZKS Warszawa
  • Strzeleckie zajęcia sportowe na strzelnicy ZKS Warszawa

W imieniu Związkowego Klubu Strzeleckiego pragniemy podziękować wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu oraz tworzeniu wyjątkowego wydarzenia jakim był w tym roku Rodzinny Piknik Strzelecki zorganizowany z okazji 60-lecia Naszego klubu.

Tego dnia zarówno klubowicze jak i osoby z poza niego mogły skorzystać z pakietów amunicyjnych specjalnie przygotowanych na ten dzień. Łącznie oddano ponad 6tyś strzałów z broni centralnego zapłonu, oraz 4 tyś bocznego zapłonu. Rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem w formie stażu kandydackiego postanowiło 6 osób. W zawodach 6 z 10 w broni bocznego oraz centralnego zapłonu wzięło udział ok. 120 osób uzyskując bardzo wysokie wyniki w obu konkurencjach. Cieszymy się, że duch czystej rywalizacji sportowej jest obecny wśród uczestników pikniku.

 

Chcielibyśmy szczególnie podziękować całemu zespołowi instruktorów, szkolących osoby, które tego dnia odwiedzili naszą strzelnicę. Ich profesjonalizm i organizacja pozwoliła w pełni bezpieczny i sprawny sposób przeprowadzić strzelanie z ponad 3 tysiącami osób. Wielkie podziękowania należą się również pracownikom biura, oraz pracownikom technicznym klubowiczów, którzy już dwa miesiące przed przygotowywali wszelkie materiały reklamowo historyczne dotyczące urodzin, przygotowanie nagłośnienia, nagrań oraz całego obiektu. Dzięki Wam tego dnia mogliśmy poczuć i cieszyć się historią i atmosferą jedności klubu, która powinna być obecna nie tylko podczas tego typu wydarzeniach.

Impreza w sporcie strzeleckim nie mogłaby się w pełni odbyć gdyby na miejscu nie czuwała najlepsza jednostka ratownicza MUSSO. Osoby, które mimo temperatury, hałasu i innych czynników niesprzyjających czuwali nad bezpieczeństwem zarówno obsługi jak i osób odwiedzających.

Przygotowanie obiektu i stoisk wystawców to praca również klubowiczów, którzy poświecili swój czas na podarowanie go w celu wspólnego świętowania 60 urodzin Klubu. Urozmaicenie wydarzenia mogło nastąpić poprzez zaangażowania się sekcji wyczynowej, historycznej, dynamicznej, kolekcjonerskiej.

Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć wspólnie klub nie tylko z najdłuższą historią, lecz również z wielką gamą osób zaangażowanych w życie klubu. Dzięki Wam i Waszej pracy Związkowy Klub Strzelecki od 60 lat podtrzymuje tradycje sportu strzeleckiego.

W swoim imieniu, organizatora wydarzenia, pragnę podziękować wszystkim osobom wymienionym powyżej, oraz tym, których nieumyślnie zostały pominięte. Wasza postawa, oraz chęć do wspólnej pracy dodawała motywacji to działania.

Organizator Łukasz Mieczkowski

GODZINY OTWARCIA STRZELNICY
Poniedziałek 9-19
Wtorek 9-19
Środa 9-19
Czwartek 9-19
Piątek 9-19
Sobota 9-19
Niedziela 9-19

Osie do strzelań czarnoprochowych dostępne w godzinach:
poniedziałek, środa:            9-14
wtorek, czwartek-niedziela: 9-19

Harmonogram stałych rezerwacji poszczególnych osi na strzelnicy ZKS znajduje się w dyżurce Klubu.

Biuro Klubu jest czynne:
poniedziałek-piątek 9-17, oraz w dniach gdy odbywają się zawody