Reklama

Klasyfikacja konkurencji Karabin bocznego zapłonu ,22 LR Oś Biathlon

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas

Trafienia

1

Tomanek Rafał

19,34

5

2

Herling Karol

27,65

5

3

Paczuska Anna

29,51

5

4

Maruszak Łukasz

32,85

5

5

Adamowicz Rafał

33,25

5

6

Szymańczyk Jerzy

34,06

5

7

Paczuska Anna

34,86

5

8

Niżnik Karolina

36,02

5

9

Łebski Krzysztof

36,50

5

10

Janucik Krzysztof

43,22

5

11

Banaś Karolina

43,25

5

12

Malicka Beata

44,52

5

13

Zbrzezna Beata

45,37

5

14

Szczepański Krzysztof

45,83

5

15

Łebski Krystian

46,84

5

16

Kwiatkowska Malwina

47,53

5

17

Świątkowski Leszek

50,27

5

18

Malinowski Sławomir

51,94

5

19

Kaługa Grażyna

57,42

5

20

Wołodkowicz Delfina

58,18

5

21

Zawrzykras Paweł

26,01

4

22

Banaś Grzegorz

26,35

4

23

Wiszowaty Grzegorz

29,18

4

24

Staszak Andrzej

33,94

4

25

Malicki Jarosław

35,55

4

26

Paczuski Adam

36,32

4

27

Tarwacki Jakub

36,72

4

28

Tokarski Tomasz

37,87

4

29

Sikora Anna

39,88

4

30

Tarwacki Aleksander

40,07

4

31

Wołodkowicz Adam

40,12

4

32

Tomanek Andrzej

40,14

4

33

Karolak Katarzyna

42,83

4

34

Żukowski Mateusz

44,47

4

35

Sikora Anna

44,80

4

36

TraczykOlga

45,50

4

37

Szczepański Krzysztof

47,39

4

38

Zukowski Marcin

47,92

4

39

Pejsak Krzysztof

50,44

4

40

Czerwiński Gabriel

52,39

4

41

Horbowiec Beata

52,68

4

42

Mazurkiewicz Wojciech

54,27

4

43

Różańska Monika

55,05

4

44

Mostowska Julia

56,73

4

45

Muchla Kamila

57,90

4

46

Charewicz Małgorzata

67,60

4

47

Grudzinska Edyta

84,25

4

48

Wiśniewska Katarzyna

99,52

4

49

Majchrzyk Mikołaj

31,66

3

50

Stolarczyk Adam

32,69

3

51

Komisarz Rafał

41,50

3

52

Szurała Paweł

47,17

3

53

Malinowska Emilia

48,36

3

54

Chmiel Tadeusz

52,16

3

55

Sikora Magdalena

59,44

3

56

Traczyk Roman

59,90

3

57

Pawlonka Barbara

62,45

3

58

Gluz Mateusz

21,62

2

59

Kaczor Paweł

27,91

2

60

Langer Andrzej

39,66

2

61

Żukowska Marta

41,01

2

62

Napieraj Zuzanna

41,38

2

63

Jaskulski Paweł

46,99

2

64

Szczepańska Katarzyna

51,56

2

65

Szczepańska Katarzyna

51,56

2

66

Sikora Tomasz

59,16

2

67

Jasirowski Arkadiusz

62,41

2

68

Szułakiewicz Artur

68,17

2

69

Napieraj Alina

69,73

2

70

Malinowska Elżbieta

81,73

2

71

Bijasiewicz Joanna

99,76

2

72

Bijasiewicz Agnieszka

28,05

1

73

Graczyk Sebastian

34,28

1

74

Czekala Tomasz

39,77

1

75

Świerżewski Adam

51,67

1

76

Paczuska Aleksandra

57,45

1

77

Białowąs Michał

60,02

1

78

Krajewski Grzegorz

30,01

0

79

Kaczmarski Adrian

30,63

0

80

Romaniuk Łukasz

30,90

0

81

Drzymała Ewa

32,25

0

82

Parczewski Patryk

37,78

0

83

Szczepańska Katarzyna

38,10

0

84

Sasin Antoni

45,71

0

85

Napieraj Jan

51,26

0

86

Cieślok Piotr

64,48

0

87

Skulski Paweł

68,20

0

88

Santorek Elżbieta

90,97

0

 

PIERWSZA WIZYTA NA STRZELNICY (YouTube)

anim3

Relacja wideo z WDD 2014

anim2

Najbliższe wydarzenia

sobota, 02 sierpnia
Zawody powszechne
sobota, 23 sierpnia
Zawody powszechne
sobota, 30 sierpnia
Zawody powszechne Suchodół
sobota, 06 września
Zawody powszechne
sobota, 13 września
Mistrzostwa ZKS
sobota, 20 września
Zawody powszechne
niedziela, 21 września
IV Edycja Pucharu Prezesa ZKS
sobota, 27 września
IV Grand Prix Mazovia 2014 (V runda Pucharu Polski w Strzelectwie Czarnoprochowym)
sobota, 27 września
Zawody powszechne Suchodół
sobota, 04 października
Zawody powszechne

Wjazd na strzelnicę ZKS Warszawa

wjazdzks

Godziny otwarcia strzelnicy

Poniedziałek 9-17
Wtorek 9-19
Środa 9-19
Czwartek 9-19
Piątek 9-19
Sobota 9-19
Niedziela 9-19

Kalendarz imprez

Lipiec 2014
P W Ś C P S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Sierpień 2014
P W Ś C P S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Odsłon : 321233