Zawodnicy ZKS reprezentowali Sekcje Westernową ZKS Warszawa na dwudniowych (10-11 września 2016r.) ZAWODACH WESTERNOWYCH "Hell on Wheels", zorganizowanych przez Klub 10 z Jonkowa i WAS Banditos w Mątkach.

W kategorii "Black Powder" 1 miejsce zajął Michał Pawela, 4 miejsce zajął Zbigniew Danowski.
W kategorii "49-er" 1 miejsce zajął Jarosław Kowalski.
W kategorii "Cowboy" 4 m-ce Maciej Kowalski ( syn Jarka, 16 lat), a w Categorii Cowgirl 3 m-ce Katarzyna Kowalska (żona Jarka).

Jako side-match rozegrano po raz pierwszy w Polsce bardzo ciekawą konkurencję "Horse And Stars". Strzelec siedzi na atrapie konia naturalnej wielkości, napędzanej silnikiem, poruszającej się i symulującej galop. Naprzeciwko ustawione są 4 "gwiazdy", które na końcach ramion mają cele w kształcie kółka o 20 cm średnicy. Cele po trafieniu odpadają, nadając całej gwieździe dodatkową rotację. Strzelanie z broni: winchestera, strzelby i dwóch rewolwerów w olstrach. Konkurencja okazała się bardzo trudna, wymagała połączenia szybkości, celności, rozwagi i logicznego myślenia. Tym przyjemniej poinformować, że junior, Maciek Kowalski, zajął w tej konkurencji zaszczytne 3 miejsce, zostawiając za sobą wielu wytrawnych zawodników, w tym medalistów Mistrzostw Polski i Europy.
Michał Pawela zajął miejsce 4, Jarosław Kowalski m-ce 9, Zbigniew Danowski m-ce 13.
W konkurencji "Pojedynek" (side-match) wygrał Michał Pawela.