PISTOLETY I REWOLWERY

Pulaski (non MLAIC) – dowolny pistolet kapiszonowy, jednostrz. ,lufa gwintowana, dowolny kal., dystans – 50 m.


1. OLEJNIK Zbigniew 81 pkt. (złoty medal)
8. SIELCZAK Mieczysław 67 pkt.
9. BORKOWSKI Adam 64 pkt.
10. RYBKA Zbigniew 60 pkt.
12. DĘBOWIAK Adrian 57 pkt.

Mariette (MLAIC nr 12) – dowolny rewolwer kapiszonowy, tylko replika, dystans – 25 m.
3. RYBKA Zbigniew 88 pkt. (brązowy medal)
10. DĘBOWIAK Adrian 82 pkt.
12. SZCZUKIEWICZ Robert 81 pkt.
14. GUTOWSKI Dariusz 76 pkt.

Donald Malson (MLAIC nr 23) – dowolny rewolwer kapiszonowy, tylko replika, dystans – 50 m.
3. SZCZUKIEWICZ Robert 77 pkt. (brązowy medal)
4. RYBKA Zbigniew 71 pkt.
10. GUTOWSKI Dariusz 50 pkt.
11. SZUBA Artur 29 pkt.

Kuchenreuter (MLAIC nr 6) – dowolny pistolet kapiszonowy, jednostrz. ,lufa gwintowana, dowolny kal., dystans – 25 m.
5. RYBKA Zbigniew 92 pkt.
7. KOPCZYŃSKI Kamil 91 pkt.
11. DĘBOWIAK Adrian 89 pkt.
14. OLEJNIK Zbigniew 87 pkt.
16. SIELCZAK Mieczysław 86 pkt.
18. BORKOWSKI Adam 81 pkt.
27. PEŁA Jan 53 pkt.

Rewolwer Modern (non MLAIC) dowolny rewolwer kapiszonowy, dystans –25 m. – konkurencja dodatkowa
2. KOPCZYŃSKI Kamil 85 pkt. (dyplom)
3. GUTOWSKI Dariusz 78 pkt. (dyplom)

Cominazzo (MLAIC nr 5) – dowolny pistolet jednostrzałowy gładkolufowy skałkowy, min. kal. 11mm, dystans 25 m.
5. RYBKA Zbigniew 73 pkt.
6. POKULNIEWICZ Marek 72 pkt.

KARABINY I MUSZKIETY

Lamarmora (MLAIC nr 37) – wojskowy karabin kapiszonowy bez przyspiesznika, kaliber powyżej 13,5 mm, dystans 50 m.
14. OLEJNIK Zbigniew 85 pkt.
17. DĘBOWIAK Adrian 84 pkt.

Lorenzoni – rzutki (strzelba kapiszonowa)
7. LIPSKI Jerzy 24 pkt.

Maximilian (MLAIC nr 2) dowolny karabin skałkowy, kal. Dowolny, dystans 100 m.
1. POKULNIEWICZ Marek 46 pkt. (złoty medal)

Miquelet (MLAIC nr 1) – wojskowy gładkolufowy muszkiet skałkowy, dystans 50 m.
5. POKULNIEWICZ Marek 44 pkt.

Pennsylvania (MLAIC nr 36) – dowolny karabin skałkowy, dystans 50 m.
6. POKULNIEWICZ Marek 81 pkt.
7. RYBKA Zbigniew 81 pkt.

Sharps 100 – karabin kapiszonowy odtylcowy, dystans 100 m
9. POKULNIEWICZ Marek 53 pkt.

Vetterli (MLAIC nr 15) – dowolny muszkiet lontowy lub skałkowy, dowolny karabin skałkowy lub kapiszonowy, dystans 50 m.
13. DĘBOWIAK Adrian 87 pkt.
18. LIPSKI Jerzy 84 pkt.
25. SIELCZAK Mieczysław 77 pkt.
31. PEŁA Jan 64 pkt.

Whitworth (MLAIC nr 4) dowolny karabin kapiszonowy (kal. dowolny), dystans 100 m.
22. DĘBOWIAK Adrian 55 pkt.