ka liber  Oferujemy Państwu możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas Kursach Instruktorów Strzelectwa, które odbęda się w termini 2 września - 22 października 2017 roku.
Kurs składa się z dwóch części: Instruktor Sportów Strzeleckich – koszt 2150zł, I pomoc przedmedyczna 150zł oraz strzelectwo dynamiczno-praktyczne 200 zł i część dotycząca broni bojowej 490 zł.
Z części ogólnej zwolnieni są tylko absolwenci AWF i instruktorzy sportu innej dyscypliny (-340zł). Możliwość płatności w ratach do 12/12m-cy.

W programie Kursu uwzględnione jest szkolenie z zakresu broni: sportowej, krótkiej bojowej, gładkolufowej i maszynowej. 

Prowadząca Kurs kadra składa się z samych wybitnych, należących do czołówki światowej i krajowej wykładowców.
Uczestnicy Kursu po zaliczeniu Egzaminu Końcowego otrzymują:
• Legitymację Instruktora Sportu Strzeleckiego wydaną przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego, uprawniającą do prowadzenia zajęć z zakresu wyszkolenia strzeleckiego, w jednostkach szkoleniowych, oświatowych, szkołach i klubach sportowych, Służbach Mundurowych oraz wszelkich innych jednostkach w/d potrzeb.
• Legitymację Instruktora strzelectwa ze specjalnością: strzelectwo sportowe, bojowe i dynamiczno-praktyczne
• Świadectwo ukończenia Kursu I pomocy przed medycznej
• Zaświadczenie o ukończeniu kursu prowadzącego strzelanie instruktora strzelectwa sportowego, bojowego i dynamiczno-praktycznych (przygotowanie do prowadzenia zajęć z broni krótkiej bojowej, maszynowej i gładkolufowej) oraz strzelectwa dynamiczno–praktycznego).

Dodatkowo bezpłatnie trakcie Kursu odbywa się szkolenie objęte programem dla Prowadzących strzelanie i sędziów strzelectwa.
Wydanie Licencji PZSS- sędziego strzelectwa - egzamin i licencja płatne na konto PZSS 50zł. Wydanie Legitymacji PZSS - Prowadzącego Strzelanie - płatne na konto PZSS 50zł. Wydanie Legitymacji PZSS - Instruktora Sportów Strzeleckich - płatne na konto PZSS 100zł

Uczestnicy otrzymują również autorskie materiały szkoleniowej w wersji ksero oraz elektronicznej.

Na pierwsze zajęcia należy dostarczyć (lub przesłać scan na maila biura):
• ksero Świadectwa-dyplomu (min. średnie wykształcenie – matura nie konieczna)
• ksero dowodu osobistego
• 3 zdjęcia o wymiarze 3,5cmx4,5cm
• zaświadczenie lekarskie (lekarz medycyny).

mgr Aleksander Libertowski
„Ka – Liber ”Zielona Góra
Tel. kom.: 0 603 419 682 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.?subject=Kurs%20Instruktorów%20Strzelectwa%20[ZKS]">kliknij, by wysłać wiadomość email