W imieniu swoim oraz Klubu ZKS Warszawa pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do stworzenia kolejnego wydarzenia odbywającego się na Naszej strzelnicy. Czwarta już edycja Pikniku Patriotycznego pokazała, że ZKS Warszawa to nie tylko miejsce pozwalające spełniać pasje, lecz klub łączący ludzi.

 

Serdeczne podziękowania pragniemy przekazać współorganizatorom, sponsorom oraz wystawcom za chęć tworzenia IV Pikniku Patriotycznego. To dzięki Wam tego dnia ok. półtora tysiąca osób mogło aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu.

Wielki szacunek wykonanej pracy i poświęcenia własnego czasu pragniemy złożyć osobom pomagającym w przygotowaniu wydarzenia. Godziny rozmów, spotkań, liczne e-maile i podania a przed samym wydarzeniem przygotowanie obiektu do pikniku. Te wszystkie czynności pokazały zaangażowanie oraz chęć budowania wydarzeń promujących piękno sportu strzeleckiego wraz z przekazywaniem Patriotycznych wartości.

Podziękowania należą się całej obsadzie instruktorskiej, która mimo niesprzyjającej pogody oraz mnóstwa pracy przeprowadzała strzelania z odwiedzającymi w sposób profesjonalny zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Związkowy Klub Strzelecki to nie miejsce, lecz społeczność osób mających wspólne zainteresowania oraz wartości. Wszelkie wydarzenia klubowe są wielkim wyzwaniem. Trudem, który trzeba wykonać by móc cieszyć się z sukcesów. Piknik Patriotyczny jest szczególnym wydarzeniem gdyż prócz szerzenia wartości strzeleckich przekazujemy młodym pokoleniom wartości Patriotyczne.

Śmiało możemy powiedzieć, że IV Piknik Patriotyczny był sporym sukcesem. Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia tego typu wydarzeń mających na celu przekazywanie wiedzy, wartości oraz postaw społecznych miedzy pokoleniami.

Organizator Łukasz Mieczkowski