UWAGA! W dniu 26.03.2017 r. (niedziela) oś dynamiczna oraz oś 50 m będą niedostępne w godzinach 9-15.

UWAGA! W dniu 02.04.2017 r. (niedziela) oś dynamiczna oraz oś 50 m będą niedostępne.

WYNIKI STRZELAŃ FINAŁOWYCH PUCHARU PREZESA 2016:

 

VETTERLI
Miejsce Zawodnik SERIA
1 2 3
1 CZUBA Sławomir 10 8 9
2 TRUSZKOWSKI Marcin 8 8 5
3 BORKOWSKI Adam 7 7  
4 KIERSNOWSKI Roman 3    
5 HLIWA Zbigniew DNS DNS DNS

VETTERLI 

DONALD MALSON
Miejsce Zawodnik SERIA
1 2 3
1 FITA Piotr 6 8 4
2 GUTOWSKI Dariusz 2 7 1
3 SZCZUKIEWICZ Robert 7 0  
4 RYBKA Zbigniew 0    
5 HLIWA Zbigniew DNS DNS DNS

 DONALD MALSON

BROŃ KRÓTKA PR
Miejsce Zawodnik SERIA
1 2 3 4
1 GUTOWSKI Dariusz 8 7 10 7
2 SIELCZAK Mieczysław 9 5 9 4
3 KUŹMIŃSKI Wojciech 9 9 8  
4 FITA Agnieszka 9 3    
5 KADO Paweł 7      

BRON KROTKA PR

PULASKI
Miejsce Zawodnik SERIA
1 2 3 4 5
1 DĘBOWIAK Adrian 5   10 5 7
2 SANDER Hubert 6   5 8 6
3 BORKOWSKI Adam 2   2 3  
4 RYBKA Zbigniew 0 1 1    
5 BRATOS Krzysztof 0 0      

PULASKI

KUCHENREUTER
Miejsce Zawodnik SERIA
1 2 3
1 OLEŚNIK Zbigniew 7 9 10
2 SANDER Hubert 8 8 8
3 RYBKA Zbigniew 10 7  
4 CZUBA Sławomir 6    
5 HLIWA Zbigniew DNS DNS DNS

 KUCHENREUTER

MARIETTE
Miejsce Zawodnik SERIA
1 2 3 4
1 RYBKA Zbigniew 9 9 9 10
2 FITA Piotr 8 7 10 9
3 GUTOWSKI Dariusz 9 10 8  
4 WOJAKOWSKI Piotr 9 5    
5 SZCZUKIEWICZ Robert 6      

 MARIETTE

PSP20
Miejsce Zawodnik SERIA
1 2 3 4 5 6 7
1 FRANIAK Hanna 9 9 8 9 8 8 9
2 PANASIUK Tomasz 8 8 7 8 9 8 5
3 NOWIŃSKI Aleksander 9 8 10 8 9 6  
4 NAROŻNIAK Marek 10 10 9 10 8    
5 PACZKOWSKI Jakub 7 8 9 7      
6 SZULAK Michał 10 7 6        
7 KRYNICKI Mirosław 9 3          
8 BENDA Tomasz 0            
9 LEŃCZYK Zbigniew DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
10 GERMAŃSKI Robert DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS

 PSP20

PCZ20
Miejsce Zawodnik SERIA
1 2 3 4 5 6 7 8
1 NAROŻNIAK Marek 9 8 9 9 9 9 9 9
2 NOWIŃSKI Aleksander 9 9 9 10 10 9 8 5
3 KULITA Bartłomiej 9 9 10 7 9 9 1  
4 PRZYCHODZEŃ Andrzej 8 9 10 9 9 8    
5 SZULAK Michał 7 7 7 9 8      
6 FRANIAK Hanna 10 6 9 4        
7 KULIKOWSKI Marcin 8 4 6          
8 OSTROWSKI Piotr 7 3            
9 BENDA Tomasz 4              
10 OSTROWSKA Joanna DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS

 PCZ20