CENNIK (PRICELIST)
OFERTA
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
TRENINGI INDYWIDUALNE
NABÓR DO SEKCJI STRZELECKIEJ

Treningi indywidualne ZKS Warszawa

Chcesz uczyć się strzelać od najlepszych? Chcesz wyjść ponad przeciętną ze swoimi sportowymi wynikami? Skorzystaj z nowej oferty treningów personalnych w naszym klubie!!!

Są one bezpośrednią formą dotarcia do klienta, dzięki nim mamy szansę indywidualnie podejść do oczekiwań każdego kto skorzysta z naszych usług.

Mamy do zaoferowania najlepszą kadrę trenersko-instruktorską spośród wszystkich strzelnic w Warszawie.

Uczymy strzelać a nie dajemy tylko postrzelać. Przyjdź i przekonaj się!!!

Łukasz Mieczkowski

tp lmieczkowski  

Pracownik ZKS Warszawa na stanowisku instruktora strzelectwa. Od 2006 roku czynny zawodnik wyczynowej sekcji karabinowej. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (praca licencjacka oparta na badaniach wpływu techniki na wynik sportowy w konkurencjach pistoletowych).

Posiadane cechy takie jak otwartość, sumienność, łatwość przekazywania wiedzy, dokładność oraz cierpliwość połączone z wiedzą z zakresu nauk o człowieku oraz teorii sportu zdobyte podczas studiów oraz na licznych kursach, pozwalają na prowadzenie treningów na każdym poziomie "wtajemniczenia strzeleckiego" niezależnie od wieku uczestników szkoleń.

Specjalizacja:
• Treningi tematyczne, oraz plany treningowe z zakresu nauki oraz doskonalenia strzelania z broni krótkiej oraz długiej.
• Przygotowanie do egzaminu na patent strzelecki
• Dobór amunicji oraz kalibracja lunet z wykorzystaniem imadła stabilizującego (kaliber .22LR)
• Pomoc w doborze ustawień oraz personalizacji broni
• Treningi z wykorzystaniem trenażera SCATT* – (broń własna, klubowa)


* System SCATT przy pomocy czujnika laserowego montowanego na broni pozwala na rejestracje parametrów strzeleckich takich jak czas celowania, długość linii celowania, rytm, prędkość oraz wiele innych przydatnych wartości do eliminacji błędów w technice strzeleckiej.

 Cena treningu: 100PLN / 1h + stanowisko (broń własna) lub zestaw treningowy (broń klubowa)
 Rezerwacji można dokonywać pod numerem 697 643 387.
 Kontakt: 697 643 387

Mateusz Herbich (Mati)

tp mherbich  

Pasjonat strzelectwa oraz członek prestiżowego Tactical Beard Owners Club. Pracuje jako oficer bezpieczeństwa na statkach handlowych w rejonie zagrożenia piractwem. W wolnych chwilach strzela na obiektach w Polsce i za granicą oraz uczestniczy w kursach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Uprawia strzelectwo praktyczne w formule wielobojów 3-Gun Nation oraz Liga Sportera. Jeżeli chcecie być taktyczni, sprawni i strzelać jak Instruktor Zero – dobrze trafliście ;-)

Program szkoleń obejmuje strzelania obronne z broni krótkiej.

 Cena treningu: 100PLN / 1h + stanowisko (broń własna) lub zestaw treningowy (broń klubowa)
 Rezerwacji można dokonywać pod adresem mailowym z minimalnie jednodniowym wyprzedzeniem.
  Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.